kantoor passendale
kantoor izegem
actua
KILOMETERHEFFING VANAF 1/4/2016 (LINK NAAR SITE VLAAMSE OVERHEID):

kilometerheffing

WERKEN IN ONROERENDE STAAT: TERMIJN VAN 5 NAAR 10 JAAR VOOR RENOVATIE/VERBOUWING O.G.

Download PDF -

UITEINDELIJKE BEGUNSTIGDE

Download PDF - Een woordje uitleg omtrent de verklaring uiteindelijke begunstige(n).

NIEUWE REGELING BTW: OPEISBAARHEID EN FACTUURVERPLICHTINGEN

Download PDF -

NUTTIGE LINKS:

Vormen gestructureerde mededeling bij BTW-betalingen:
http://fiscus.fgov.be/interfaoifnl/vragen/prepay/VAVBcalc.html?lan=nl

over ons

Sinds de oprichting in 1970 kent ons kantoor een constante groei. Ondertussen is BVBA Boekhoudingskantoor Claeys uitgegroeid tot een jong en dynamisch kantoor.

Ons cliënteel bestaat uit eenmanszaken, land- en tuinbouwbedrijven, vrije beroepen, kleine en middelgrote vennootschappen en verenigingen.

Ons kantoor begeleidt haar cliënten op een tegelijk professionele en persoonlijke manier, waarbij vertrouwen één van de voornaamste troeven is in de relatie cliënt-boekhouder. Onze jarenlange ervaring en goed opgeleid personeel zijn hierbij onze belangrijkste troeven.

Als erkend boekhouder B.I.B.F. moet ons kantoor zich houden aan de "Gedragsregels inzake de verspreiding van publicitaire informatie door de economische beroepsbeoefenaars". Deze website is dan ook strikt informatief bedoeld, in het bijzonder voor onze klanten, en mag geenzins beschouwd worden als publiciteit.
diensten
BOEKHOUDING
Input & eindejaarsafsluiting
Opvolging en rapportering
Opstellen en neerleggen jaarrekening

FISCALITEIT
Directe en indirecte belastingen
Fiscale controles en fiscale optimalisaties

ADVIESVERLENING
Begeleiding startende zelfstandigen
Begeleiding bij oprichting, ontbinding en vereffening van vennootschappen
Opmaken van allerhande overeenkomsten
ons team
Joost Claeys

Bart Huyghe
bart@boekhoudclaeys.be
Chris Callens
chris@boekhoudclaeys.be
Jeffrey Bolle
jeffrey@boekhoudclaeys.be
Anneleen Glorie
anneleen@boekhoudclaeys.be
 
Hannelore D'Hooghe
hannelore@boekhoudclaeys.be
Aaron Messiaen
aaron@boekhoudclaeys.be
Elien Degrave
elien@boekhoudclaeys.be
Michiel Ballyn
michiel@boekhoudclaeys.be
Sara Deryckere
sara@boekhoudclaeys.be
contact
KANTOOR PASSENDALE
Kraaiveldstraat 10B
8980 Passendale
T 051 77 17 21
F 051 77 19 49
info@boekhoudclaeys.be
Routeplan

ma - vr 8u30 - 12u00 en 13u30 - 16u30
Of op afspraak

KANTOOR IZEGEM
Kerkplein 13
8870 Izegem
T 051 30 22 81
F 051 31 86 62
info@boekhoudclaeys.be
Routeplan

di en do 8u30 - 12u00
Of op afspraak
Naam Straat en nummer Postcode Plaats Telefoonnummer
E-mail
Opmerkingen